News & Reports

Matches and referee appointments coming up

Scroll down for the next cup and league fixtures

SATURDAY 23rd 3pm
Premier
Beer Albion v Feniton R.Mills
Colyton v Okehampton C.Thomas
Exmouth Town v Exwick Villa B.Perryman
Lyme Regis v Clyst Valley V.Cooke
Newtown v Cronies J.Veale
Upottery v Heavitree United M.Cairns
Witheridge v Topsham Town J.Knight

Division 1
Alphington v Hatherleigh Town S. Mann
Chagford v Wellington G.Luscombe
University v Bampton P.Sercombe

Division 2
Axminster Town v Crediton United A.Willer
Halwill v Priory D.Uren
Honiton Town v University N.Adair
Royal Oak v Thorverton R.Clutterbuck at 4G Exwick
Tipton St.John v Newtown P.Bialyk
Uplowman v Bow AAC R.Connolly
Whipton & Pinhoe v Dawlish United J.Blakesley

Division 3
Axmouth United v North Tawton M.Eburne
Budleigh Salterton v Ottery St.Mary J.Hawkins
Clyst Valley v Tedburn St.Mary M.Talbot
Lympstone v University I.McGuffog
Otterton v Newton St.Cyres P.Brown
Sandford v Beer Albion A.Bridgeman
Winchester v East Budleigh A.Horn

Division 4
Feniton v Halwill J.Symes
Hemyock v Alphington R.Williams
Pinhoe v Teignmouth G.Blackburn POSTPONED
Sampford Peverell v St.Martins D. Stamp
University v Elmore L.Britnell
Winkleigh v Millwey Rise J.Clark

Division 5
Awliscombe v Starcross Generals G.Sharpe
Bampton v Culm United P.Day
Exmouth Spartans v Central Q.Iskander
Sidmouth Town v Devon Yeoman P.Avery
Westexe Park Rangers v Cranbrook T.Smith

Division 6
Amory Green Rovers v Spreyton FC P.Hardy
Bradninch Town v Exeter United B.Reeby
Cheriton Fitzpaine v Kentisbeare S.Wilkins
Seaton Town v Silverton B.Harvey
Willand XI v Offwell Rangers W.Bennett

Division 7
Bickleigh v Otterton R. Creron
Broadclyst v Cheriton Fitzpaine D.Blight
Culm United v The Village Inn S.Palfrey
East Budleigh v Pinhoe J.Westcott
HT Dons v Kenn Valley United P.Willer
Okehampton v Sidmouth Town S.Leahy
Thorverton v Cowick Barton B.Holmes

Division 8
Dawlish United v Lympstone M.Brooks
Devon Yeoman v Amory Green Rovers B.Budd
Honiton Town v Central L.Hawkins
Priory v Exmouth Town S. Barker
Tedburn St.Mary v Millwey Rise D.Pointing
Topsham Town v Elmore W. Lloyd

Devon Senior Cup 2pm
Lapford v Plympton Athletic M.Bovey
Kentisbeare v Sidmouth Town B. Ebdon

SUNDAY 24th 2.00 P.M.
Golesworthy Cup 2pm
Upottery v Dunkeswell B.Holmes

TUESDAY 26th 7.30pm
Grandisson Cup
Ottery St.Mary v Axmouth United B.Ebdon

WEDNESDAY 27th 7.30pm
Morrison Bell Cup
Budleigh Salterton v Upottery J.Hawkins

Golesworthy Cup
Bravehearts v Broadclyst B.Reeby

Sunday 17th February 2019